http://www.vulnweb.com (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create','UA-54049198-1','auto');ga('send','pageview');
11

HEMPADUR MASTIC 45880 EPOKSİ BOYA 20 LT (#25)

: 0,00 TL + KDV

: 0,00 TL


:

Stokta Kalan Ürün : 1000 Adet

kargoKargo Ücreti Alıcıya Aittir.

1 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

HEMPADUR MASTIC 45880, poliamid kürlemeli, yüksek katı maddeli, iki komponentli ve yüksek film kalınlıklarda uygulanabilen epoksi boyadır. Yüzeye iyi nüfuz eden ve düşük sıcaklıklarda kürlenebilen sert bir kaplama oluşturur.

Düşük oranda uçucu organik maddeye sahip (UOM) ve yüksek kalınlıkta uygulama özelliği istenilen ağır hizmet boya sistemlerinde kendinden astarlı, yüzey toleranslı veya arakat veya son kat boya olarak kullanılır. Geminin sualtı yüzeyleri ve balast tankları da dahil olmak üzere bakım ve sualtı alanındaki küçük çaplı tamir projelerinde çok amaçlı olarak kullanılır. Poliüretanın son kat olarak kullanıldığı boya sistemlerinde, katlar arası bekleme süresinin uzun olmasının istenildiği durumlarda kullanılır. Poping (kabarcıklanma) problemini en aza indirebilmek için kürlenmiş çinko silikatlı (Galvosil ürünleri) veya metal sprey uygulanmış yüzeylerde uygulanır. Kozmetik görüntünün daha az önemli olduğu dış mekanlarda kullanılır.