http://www.vulnweb.com (function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){(i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o),m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m)})(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga');ga('create','UA-54049198-1','auto');ga('send','pageview');
11

HEMPEL'S A/F GLOBIC NCT 8195N 20 LT (#38)

: 0,00 TL + KDV

: 0,00 TL


:

Stokta Kalan Ürün : 1000 Adet

kargoKargo Ücreti Alıcıya Aittir.

1 TL üzeri alışverişlerinizde ücretsiz kargo!

HEMPEL’S ANTIFOULING GLOBIC NCT 8195N,yüksek katı maddeli, self-polishing antıfoulingtir. Sentetik reçine kullanılmış olup nanokapsül teknolojisi ile üretilmiştir. Erime nanokapsüllerin ve çekirdek-kabuk yapısı suyun reaksiyonu ile kontrol edillir. Reçinenin inorganik fiber takviyesi mekanik dayanıklılığı sağlar. Güçlü bioaktif karışım ve onun kendi kendini yenileme etkisi sayesinde derin denizlerdeki geminin yüzeyde yosunlanma, kabuklu canlı oluşumu vb. önlenir. Yüzeyi düzleştiren bir etkisi vardır. Bu ürün organotin bileşikleri ihtiva etmez ve IMO dökümanı AFS/CONF/26’ya uygundur.

Derin denizlerde orta-yükesek hızlara sahip ve yüksek aktiviteli gemilerin sualtı bölümlerinde antifouling boya olarak kullanılır. HEMPEL’S ANTIFOULING GLOBIC NCT 8195N özellikle yeni inşaa gemiler için geliştirilmiştir.